×

Mezuniyet Smokin Kombinleri


Mezuniyet törenleri uzun bir eğitim döneminin tamamlanmasının ardından hazırlanan programlardır. Artık bir gelenek haline gelen bu organizasyonlarda özel kıyafetler tercih edilir. Bu özel organizasyonda hem fit hem de şık görünmek isteyen erkekler, tarzlarına özel kombinler seçerler. Bu alanda program tarihi belirlendikten sonra mezuniyette ne giyilir erkeklere özel konseptlerde araştırmalar yapılabilir. Beyler genellikle kendi tarzlarını yansıtan takım elbiselerden yana tercihler yapabiliyor. Tarz olarak değişen kombinlerde yaşına uygun renk tonları ve tasarımlar tercih ederek mezuniyet gecesinin en dikkat çeken konseptine sahip olabilirsiniz.
 

Erkekler İçin Desenli Mezuniyet Kombinleri

Mezuniyet organizasyonlarında erkekler kıyafet seçimi yaparken takım elbiseler en çok tercih edilen kombinler arasında yer alır. Resmi, kurumsal imajlar sağlayan düz, koyu renkler yerine daha açık tonlarda desenli konseptler gençlerin enerjilerine ve tarzına daha uygun olabiliyor. Mezuniyet törenleri orta, lise ve üniversite gibi kademelerde yapılabilir. Lise mezuniyetlerinde daha enerjik renkler tercih edilebilirken, üniversite törenlerinde daha cool bir imaj sunan modeller de tercih edilebilir. Bu alanda mezuniyette ne giyilir erkeklere özel kombinlerde desenli takımlar için düz renk pantolon üzerine desenli blazer ceketler kullanılabilir.
 

Mezuniyet Kombinlerinin Yeni Trendi Ceket Yerine Yelek

Pantolon- ceket takımlar yerine yelek- pantolon uyumları ile de aradığınız enerjik ve cool konsepti elde edebilirsiniz. Farklı renk tonlarında ve tasarımlarda kombinler kullanılabilir. Lacivert bir yelek ve gri bir pantolon beyaz gömlekler ile tamamlanabilir. Daha salaş bir yelek modeli ile kendi tarzınızı öne çıkaran konseptler elde edebilirsiniz.


Şık Konseptler İçin Smokin Seçimi

Organizasyonun yapılacağı alan şık bir mekanda ise daha şık kombinlere yönelebilirsiniz. Bunun için smokin tarzı takım elbiseler en gözde modeller olacaktır. Özel salonlarda hazırlanan programlarda kendi imajınıza seçkin ve asil bir görüntü katmak için smokin modelleri tercih edilebilir. Genellikle siyah, lacivert, bordo gibi renkler öne çıkıyor. Partnerinize göre de renk uyumu belirleyebilir, ten renginizi baz alarak uyumlu renk ve tarz seçimleri yapabilirsiniz.
 

Alternatif Seçenekler Arasında Sportif Konseptler

Spor tarzlar için daha rahat aynı zamanda da kendi enerjinizi yansıtan mezuniyette ne giyilir erkeklere özel araştırmaları yapabilirsiniz. Bu konseptlerden biri kanvas pantolon ve keten gömlek ikilisine eşlik eden ceketler olacaktır. Hem spor hem de oldukça rahat olan bu konseptlerde mezuniyet kıyafeti için alternatif arayanlara özel bir seçenek olacaktır. Takım elbise seçimlerinde spor kombinler için keten pantolonlar dışında kot pantolonlar ile kombine edilebilecek blazer ceketlerde hoş bir alternatif olacaktır. En çok tercih edilenler arasında farklı renk uyumları ile hazırlanan kombinler yer alıyor. Gençlerin doğasına uygun enerjik ve canlı renkler dışında organizasyon konseptine uygun olarak daha seçkin ve asil görünüm sunan takım elbiseler ile de mezuniyet gecesi için kıyafet seçimleri yapılabilir.